KONST / Litografier / Färglitografi 12757364
nr 1275 7364
Färglitografi
Marie Söderlund. Signerad, numrerad 104/220, ca 63x47cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:36:40
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr